Miniart

MiniArt Crafts zijn buitengewoon bijzondere borduurpakketten waarbij met verschillende soorten en grootte Preciosa® kralen wordt gewerkt. Er wordt geborduurd op voorbedrukte hoge kwaliteitsstoffen met prachtige ontwerpen. Door vervolgens de beroemde kralen van Preciosa® te gebruiken geef u aan het ontwerp een extra dimensie. Het resultaat geeft extra diepgang, een soort 3D effect waardoor het MiniArt Crafts ® borduurontwerp zichzelf verheft tot KUNST.

De kwaliteit van het doek geeft ook een meerwaarde aan de pakketten. Afhankelijk van het design betreft dit Satijn of Gabardine. De voorgeprinte doeken zijn voorzien van perfect geprinte randen voor het opspannen op een frame.

Het MiniArt Crafts ® assortiment is verdeeld in 4 verschillende moeilijkheidsgraden: Easy (gemakkelijk), Me-dium (gemiddeld), Hard (moeilijk ) en Expert (bijzonder uit-dagend). Zelf iemand die nog nooit heeft geborduurd kan eenvoudig starten met MiniArt Crafts ®

Sorteer op
Sorteer op

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Agenda

Winkel activiteiten

Facebooklive uitzendingen (creatief met de hobbystudio)

24 Mei
19:30 Weken met dewent coloursoft.

31 Mei
19:30 Werken met cats on appletrees stempels

Beurs Agenda

19 Augustus
Creaspektakel Kampen

6 t/m 8 Oktober
Creaweekend Hardenberg

1 t/m 5 November
Kreadoe Utrecht

Tijdens deze beurzen is de winkel gesloten 

© 2019 - 2023 De Hobbystudio | sitemap | rss